Festa e Afërditës

Afërdita Dreshaj e ka shijuar në maksimum festën e Krishtlindjeve. Modelja dhe këngëtarja shqiptare e ka postuar një fotografi në rrjetin social Facebook, ku shihet duke e quar një gotë verë të kuqe, përballë bredhit të vitit të ri, i cili është i rrethuar me disa dhurata të fundvitit. Siç dihet, bukuroshja shqiptare nga Mali…

ShowBiz

26/12/2013 06:30

Afërdita Dreshaj e ka shijuar në maksimum festën e Krishtlindjeve. Modelja dhe këngëtarja shqiptare e ka postuar një fotografi në rrjetin social Facebook, ku shihet duke e quar një gotë verë të kuqe, përballë bredhit të vitit të ri, i cili është i rrethuar me disa dhurata të fundvitit. Siç dihet, bukuroshja shqiptare nga Mali i Zi i përket fesë katolike dhe ka pasur arsye të festojë në këtë fundvit. 2013’shi ishte një vit i ndryshimeve për Afërditën. Ajo gjatë verës u nda nga këngëtari shqiptar nga Maqedonia, Shpat Kasapi, i cili dyshoi për një tradhti nga ana e saj me aktorin Leonardo Di Caprio, pas disa fotografive të postuara nga mediat e huaja. Pak muaj më pas, Dreshaj e nisi një lidhje të re me hokejistin çek Jakup Kindl.