Fero i rrethuar nga fansat, shikoni çka bën

21:55 | 7 Qershor 2018

Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani apo siç njihet për publikun Fero është mjaft i dashur.

Për pak kohë sa ka bërë debutimin në tregun muzikor shqiptar ai ka rrëmbyer zemrën e shumë nga publikut shqiptar, shkruan lajmi net.

Kjo vërehet më së miri edhe në videon që ju sjellim në vazhdim ku shfaqet reperi i rrethuar nga fansat e tij.

Duhet theksuar se ai ka bërë bujë me projektet që ka lansuar duke marrë qindra dhe mijëra klikime në Youtube.

“Mamacita” “S’ka konkurrencë”, janë bashkëpunimet e fundit që ka publikuar. /Lajmi.net/