Femra e kryen lojën në bilardo me vetëm një “tak” – Lajmi.net
Femra e kryen lojën në bilardo me vetëm një “tak”
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:04, 12 February 2019
Askush nuk do të dëshironte të luaj kundër saj.

Një video e publikuar në Facebook nga LADbible, tregon se si një femër, identiteti i së cilës mbetet i panjohur, i fut të gjitha topat e biliardos në vrima me një gjuajtje, transmeton lajmi.net.

Një gjë të tillë vetëm një profesionist do arrinte ta bënte, apo ndokush nëse ka përvojë të gjatë.

Ndiqeni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO