Faqja pornografike tregon kategoritë më të shikuara nga femrat kosovare – Lajmi.net
Faqja pornografike tregon kategoritë më të shikuara nga femrat kosovare
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 13:03, 14 March 2019
Faqja e famshme pornografike, 'Pornhub', ka plasuar në formë hartografike kategoritë më të shikuara të faqes nga femrat ndër shtetet e botës.

Në mesin e shteteve të listuara është edhe Kosova, femrat nga të cilat, sipas listës, rezultojnë se frekuentojnë më së shumti kategorinë ‘MILF’, shkruan lajmi.net.

Ndër kategoritë më të shikuara në të gjithë botën nga femrat ishte marrëdhënia seksuale e incizuar në mes lesbikeve.

Ndërkaq, në vendin fqinjë të Kosovës, përkatësisht Shqipërisë, femrat preferonin të shikonin kategorinë “Mature”.

Detajet e mëtutjeshme në lidhje me këtë mund t’i kuptoni në fotografinë e mëposhtme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO