Fakt që të mahnitë, ariu ikë i trembur në pyll sepse… – Lajmi.net
Fakt që të mahnitë, ariu ikë i trembur në pyll sepse…
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 9:01, 16 April 2018
Keni guxim aq sa të qëndroni në vend, pa ju interesuar se ariu po drejtohet drejt jush?

Epo, jo të gjithë munden, shkruan lajmi.net

Por ky njeri nuk lëvizë nga vendi, ndërkaq ariu afrohet, e pas pak sekondash ikë shpejt nga ai i frikësuar.

Kthehet disa herë ta shikojë por përsëri merr rrugën të fshihet në pyll.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO