Ermal Mamaqi vjen me ´Seniorita´ (VIDEO)

Një prej emrave më të dashur të ekraneve tona, Ermal Mamaqi për sezon verorë fansave të tij i solli këngë të re...

ShowBiz

16/05/2015 12:00

Kënga titullohet ´Seniorita´ dhe është në  bashkëpunim me Claydee. Kjo këngë është e plotësuar me një vidoeklip i cili duket se do të shndërrohet në hit.

Vlen të përmendet se vetëm për pak orë, kjo këngë arriti të marr pas vetes më shumë se 40 mijë klikime. Lajmi.net

Më poshtë mund të shikoni videoklipin:

YouTube player