Ermal Fejzullahu ka një urim për motrën e tij (Foto)

Këngëtari i njohur i shumë hiteve, Ermal Fejzullahu duket se sot e ka një ditë të veçantë.

ShowBiz

01/02/2016 14:54

Motra e tij, Bulza që dikur merrej me muzikë sot feston ditëlindjen. Ai për këtë ka uruar motrën e tij që si duket këngëtarit edhe i mungon shumë.

“Urimë ditëlindjen motra ime e dashur. Uroj që Zoti të të japë të gjitha të mirat dhe dashurinë. Më mungon shumë” ka shkruar ai, transmeton Klan Kosova.