Elon Musk fshinë videon, në të cilën shiheshin alienët – Lajmi.net
Elon Musk fshinë videon, në të cilën shiheshin alienët
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:11, 10 February 2019
Elon Musk është duke fshehur ekzistencën e alienëve, e cila është ri-shfaqur së fundmi, përkatësisht në përvjetorin e parë të lansimit të raketave Falcon të Space X.

Elon Musk filloi misionin SpaceX 17 vjet më parë, duke privatizuar garën hapësinore, transmeton lajmi.net.

Ndërkaq, sot shënon një vit që nga lansimi i ‘Falcon Heavy’ – një raketë me kapacitetin më të lartë të ngarkesës së ndonjë automjeti nisjeje.

Por – përderisa ishte një arritje e madhe – teoricienët e konspiracionit kanë qenë më të interesuar në transmetimin e drejtëpërdrejtë të Space X, duke zbuluar disa objekte shumë misterioze.

Daily Star ka mundësuar një video të këtij momenti, të cilin mund ta ndiqni më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO