Elena Ora rrëmben vëmendjen me veshjen glamuroze

Motra e Rita Orës duket joshëse dhe elegante.

ShowBiz

16/10/2019 23:30

Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, e ka marrë vëmendjen e ndjekësve në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur në mënyrë shumë elegante dhe joshëse në të njëjtën kohë.

“Koha për koktell”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos në të cilën ka marrë shumë pëlqime./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3sKLk7l23o/