Ekipi i ri i Chapecoense me 11 yje të botës (VIDEO)

E përditshmja sportive madrilene "AS" ka parashikuar emrat e yjeve të njohur të futbollit që mund të transferohen te skuadra e Chapecoense në Brazil.

Sport

07/12/2016 10:02

YouTube player

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.