Egla ia fyen Julit titullin e marrë nga presidenca: Turp kush ta ka dhënë dhe që e ke marrë

Debat i ashpër mes Eglës dhe Julit ka ndodhur gjatë kësaj jave. Egla i ka fyer Julin për titullin e marrë nga presidenca e Shqipërisë, shkruan lajmi.net. “Turp kush ta ka dhënë dhe që e ke marr”, i kishte thënë Egla, Julit. Edhe Juli nuk i ka kursyer fjalët për Eglën. “Je artiste e lodhur…

ShowBiz

13/04/2024 22:24

Debat i ashpër mes Eglës dhe Julit ka ndodhur gjatë kësaj jave.

Egla i ka fyer Julin për titullin e marrë nga presidenca e Shqipërisë, shkruan lajmi.net.

“Turp kush ta ka dhënë dhe që e ke marr”, i kishte thënë Egla, Julit.

Edhe Juli nuk i ka kursyer fjalët për Eglën.

“Je artiste e lodhur dhe inatçi”, i ka thënë Juli, Eglës.

Ky debat është diskutuar edhe në prajm.

Egla ka kërkuar nga Juli që të mos merret më karrierën e saj./Lajmi.net/

YouTube player