Edona apo Mihrija? Gili vihet në siklet përballë dy kolegeve

9:22 | 7 Gusht 2018

Në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage” çdo javë është nga një protagonist i ri.

Të premtën që kemi lënë pas, e ftuar ishte Gili, e cila u ‘detyrua’ të zgjedhte mes opsioneve që i kishte përballë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja me sinqeritet i është përgjigjur pyetjeve, por në disa raste ajo vihej në siklet pasi para saj kishte emrat e kolegeve dhe shoqeve të saj.

Gili kishte për detyrë të zgjedhte edhe mes Edona Llalloshit dhe Mihrije Brahës, me të cilat ka raporte shumë të mira.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe nga minuta 1:25 mësoni se cilën e zgjedh Gili. /Lajmi.net/