Edi Rama pret grupin e studenteve serbë e shqiptarë

Kryeminstri i Shqipërisë, Edi Rama, ka pritur grupin e studentëve nga Serbia e Shqipëria, në prag të ndeshjes mes dy kombëtareve.

Sport

08/10/2015 17:02

Më poshtë, mund ta lexoni shkrimn e tij dhe të shihni fotografi nga ky takim.