Edhe smartfon edhe ‘powerbank’, pajisja e re që do ofrojë funksion të dyfishtë – Lajmi.net
Edhe smartfon edhe ‘powerbank’, pajisja e re që do ofrojë funksion të dyfishtë
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 10:45, 28 February 2019
Energizer Power Max P18k Pop, një smartfon i kompanisë Energizer do lansohet në Mobile World Congress (MWC) me një bateri prej 18,000mAh.

Një karikim i vetëm e baterisë së pajisjes do të jetë në gjendje të zgjasë 90 orë thirrje zanore, 100 orë dëgjim muzikor dhe dy ditë shikim videosh, sipas vlerësimeve nga Avenir, transmeton lajmi.net.

Ajo mund të përdoret gjithashtu si “powerbank” për pajisje të tjera me funksion të kundërt të ngarkimit.

Power Max ka një ekran 6.2 inç, 6GB RAM me ruajtje të brendshme 128GB dhe ruajtje të zgjeruar deri në 128GB. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO