Edhe PSG pas Hazard

Eden Hazard është vënë në shënjestrën e klubeve të mëdha europiane, pasi u la rezervë nga Jose Mourinho.

Sport

25/10/2015 12:46

Paris-Saint Germain, janë klubi i radhës që ka shprehur interesim për belgun.

PSG janë të gatshëm t’ia paguajnë Chelseas 75 milionë funte, për transferimin e futbollistit, shkruan Sun on Sunday.

Për Hazard interesim kanë shprehur edhe Real Madrid, Barcelona, Manchester United dhe Manchester City.