Edhe Nora Gjakova rrëmben të ARTËN në Turqi – Lajmi.net
Edhe Nora Gjakova rrëmben të ARTËN në Turqi
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 16:55, 6 April 2018
Nora Gjakova ka rrëmbyer medaljen e artë në ‘Grand Prix Antalyia’ në Turqi.

Pas Distria Krasniqit, edhe Nora Gjakova ka arritur të fitojë medaljen e artë.

Xhudistja nga Kosova, ka mposhtur në finale me Ippon garuesen nga Koreja e Jugut, Jandi Kim.

Gjakova me Ippon e fitoi edhe gjysmëfinalen kundër amerikanes, Leilani Akiyama./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO