Edhe në këtë veshje, Luana thekson linjat trupore – Lajmi.net
Edhe në këtë veshje, Luana thekson linjat trupore
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:52, 12 January 2019
Luana Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet pranë veturës, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh, moderatorja pozon e veshur në të zeza, kombinuar me të verdhë, kurse kishte vënë në pah të pasmet bombastike.

Ajo edhe kësaj radhe dukej me shumë stil, teksa ishte bërë gati për të dalë, kurse në këtë foto mori shumë komente nga ana e fansave.

Kujtojmë që Luana ka qenë shumë aktive gjatë vitit që e kemi lënë pas, në të dy profesionet që i ushtron, mbetet të shihet se çfarë do të sjell ajo këtë vit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO