E zhveshur në pjesën e sipërme, Emily si lë vend imagjinatës – Lajmi.net
E zhveshur në pjesën e sipërme, Emily si lë vend imagjinatës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:49, 12 January 2019
Kjo nuk është hera e parë kur Emily shfaqet e zhveshur.

Bukuroshja ruse, Emily Ratajkowski është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net.

Në atë Instagram numëron mbi 21 milionë fansa për të cilët nuk ngurron të sjell imazhe dhe video provokuese.

E zhveshur në pjesën e sipërme, janë fotot që ndau me ndjekësit së fundmi, ku duket tejet joshëse dhe sensuale.

Emily shquhet për format trupore bombastike, për të cilat komentohet vazhdimisht nga publiku. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO