E mbani në mend vajzën që u shpall më e bukura në botë? Ja si duket ajo tani

Modelja franceze, Thylane Blondeau, 17 vjeçe, u fut "furishëm" në botën e modës në një moshë shumë të re dhe u bë e famshme pasi ecjes në një shfaqje të modës për Jean Paul Gaultier.

Fun

30/12/2018 22:44

Vajza e quajtur si “më e bukura në botë” e moshës gjashtë vjeçe ka fituar titullin e lakmuar përsëri – 11 vjet më vonë, transmeton lajmi.net.

Modelja franceze, Thylane Blondeau, 17 vjeç, mori çmimin për herë të dytë pas xhirimit të parë një dekadë më parë.

Thylane u fut në botën e modës në një moshë shumë të re, kur ajo ishte vetëm katër vjeç.

Ajo vazhdoi të shfaqet në kopertinën e Vogue Enfants vetëm dy vjet më vonë.

Sidoqoftë, kjo është pamja e 17-vjeçares që ia fitoi sërish çmimin si “më e bukura në botë”. /Lajmi.net/