A e detyroi Blero vajzën e tij që ta bëj këtë veprim? (Foto)

Para disa ditësh, u raportua që Tara, vajza e Bleros dhe Teutës do bëhet këngëtare.

ShowBiz

22/11/2016 20:47

Ajo tashmë e ka incizuar këngën e saj të parë dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vet Blero përmes një fotografie të hedhur në Instagram, shkruan lajmi.net

Por, a e ‘detyroi’ Blero vajzës së tij që të bëhet këngëtare?

Pa dyshim që jo, Tara ka talent dhe Blero gjithmonë do të jetë përkrahja e saj më e madhe./lajmi.net

tara