Duke zhveshur bluzën, Rita uron për ditë të mbarë

Angazhimet në muzikë bëjnë që të qëndrojë deri në orët e vona zgjuar, e të zgjohet herët në mëngjes.

ShowBiz

30/04/2018 08:21

Për Rita Orën dita nis shumë herët dhe atë menjëherë në angazhime rreth punës, shkruan lajmi.net.

Minuta më parë, këngëtarja përmes një fotografie që hodhi në llogarinë e saj në Instagram, uroi të gjithë për ditë të mbarë.

Në atë imazh, ajo shfaqet duke zhveshur bluzën, derisa gjendet e shtrirë në shtrat dhe me shumë pak grim në fytyrë.

Kujtojmë që më 11 maj, Rita do të nis turneun e saj evropian me titull “Girls Tour”, i cili do të mbahet gjatë gjithë muajit maj. /Lajmi.net/