Dua Lipa e lumtur pranë të dashurit, e publikoi këtë foto me të

19:59 | 5 Dhjetor 2018

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është mjaft e përfolur për jetën e saj private dhe atë profesionale.

Lidhja e saj e fundit me Isaac Carew është mjaft e komentuar në shtypin mediatik rozë, shkruan lajmi.net.

Dyshja janë mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale, të cilët shpesh ndajnë momente të veçanta me ndjekësit e tyre.

Dhe tani artistja shqiptare publikoi një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë Carew, madje kaq elegant si kishim parë asnjëherë.

Përndryshe, Lipa është shpallur artistja më e transmetuar këtë vit në Mbretërinë e Bashkuar. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🖤🌹

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on