Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Drekuesi i restaurantit dënohet me 10 euro, arsyeja prekja e testikujve

19:46 | 12 Qershor 2019

Një kamerier spanjoll u revoltua kundër një konsumatori në restaurant, duke e akuzuar atë për ‘prekje testikujsh’.

Serveri në bar të Baskisë shtoi edhe akuzën si një artikull në faturën e klientit, duke e akuzuar me 10 euro.

Dënimi pothuajse dyfishoi faturën nga € 12.50 në € 22.50, transmeton lajmi.net.

Sipas faturës, konsumatorët konsumuan katër gota Verdejo verë të bardhë, një verë të kuqe Crianza, një Vina Real dhe një gotë shampanjë.

Faturu nda në rrjetet sociale dhe u shpërnda gjerësisht në internet. /Lajmi.net/