Dortmund e konfirmon shpërthimin, ja cili lojtar ka mbetur i lënduar (FOTO)

20:00 | 11 Prill 2017

Borussia Dortmund ka konfirmuar shpërthimin në afërsi të autobusit të skuadrës, ku si pasojë e kësaj është lënduar mbrojtësi Marc Batra.

Skuadra e Dortmundit në ‘Twitter’ ka konfirmuar shpërthimin në afërsi të autobusit, duke bërë të ditur se shumë shpejtë do të dalë me shpjegim të detajuar./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy