Djali i Zidanes bën “çmendurinë”, kjo është pritja e tij (VIDEO)

Real Madridi do ta ketë portën e siguruar për shumë vite.

Sport

22/11/2016 19:58

Tek të rinjtë  e kësaj skuadre, po shkëlqen Luca Zidane, djali i trajneri Zinedine Zidane.

Luca në ndeshjen e Ligës së Kampionëve për të rinj, që Reali e fitoi 1:3 në udhëtim te Sportingu, ka bërë një super-pritje në dy kohë.

Pritjen e Lucas mund ta ndiqeni në videon e mëposhtme, te minuta 01:40.


Sporting vs Real Madrid 1-3 | UEFA Youth League… by freshfootball

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.