Di Maria po shkëlqen me PSG-në, shënon dy supergola (VIDEO)

Angel Di Maria ka vazhduar me paraqitjet e mira me Paris Saint-Germain.

Sport

23/01/2016 19:29

Di Maria i ka realizuar dy gola tejet të bukur për PSG-në, në fitoren 5:1 ndaj Angers në Ligue 1.

Argjentinasi i ka realizuar 8 gola dhe 10 asiste për skuadrën franceze në Ligue 1 deri më tani në këtë sezonë.

YouTube player
YouTube player