Dhjetë njerëzit më të paguar në botë nga instagrami – Lajmi.net
Dhjetë njerëzit më të paguar në botë nga instagrami
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 10:10, 11 November 2017
Të kesh blogun tënd, vite më parë kishte peshë të madhe.

Por sot supermodelet kanë llogari me qindra mijëra ndjekës dhe ato dinë vërtetë të kthejnë pëlqimet në dollarë, shkruan lajmi.net

Bright Side ka përzgjedhur dhjetë llogari të instagramit të cilat u sjellin miliona pronarëve të cilët e kanë kthyer hobin në një karrierë mirë të paguar.

Cilën prej këtyre do ta ndjeknit ju? /Lajmi.net/

dssfdfsdff54rfsdfsdfdsfsddfdsfhdfsdffasfasdsfsdfsdfsd dgfghtrzrt

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO