Të Infektuar: 103.480

Të Shëruar: 90.328

Të Vdekur: 2.118

Dembele shënon një super gol, Barcelona fillon rrugëtimin e përmbysjes

21:17 | 3 Mars 2021

Barcelona është duke zhvilluar ndeshjen e sajt ë dytë në kuadër të Kupës së Mbretit ndaj Sevillas dhe ka shënuar golin e parë përmes Ousmane Dembele.

Dembele ka arritur që të shënoi një gol shumë të bukur në minutën e 13-të për Barcelonën.

Klubi Blaugran ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme ndeshjen dhe me një gol tjetër do ta barazonte rezultatin e përgjithshëm.

Më poshtë mund të shikoni golin e tij: