Del në treg Samsung Galaxy S8, ja si duket (Video)

Samsung ka tejkaluar panairin MWC në Barcelonë sa i përket telefonave, por në të njëjtën ditë që prezantoi tabletët e rinj, kompania ka njoftuar edhe për datën e lansimit të telefonit më të ri.

Auto & Tek

28/02/2017 15:53

Galaxy S8 do të jetë në dy modele, me madhësi 5.8 dhe 6.2-inç, transmeton lajmi.net

Raportohet të ketë procesor Snapdragon 835, 4GB RAM dhe 64GB hapësirë të brendshme.

Në videon më poshtë do të kuptoni si duket ky telefon i ri. /Lajmi.net/

YouTube player