Degradon debati PDK-VV, Fisnik Ismaili e fyen rëndë Ganimete Musliun

Ka degraduar debati në mes zyrtarëve të PDK-së dhe Vetëvendosjes, duke e quar debatin në një nivel tjetër, atë të fyerjeve.

Lajme

13/07/2017 13:56

Deputeti i VV-së Fisnik Ismaili përmes një postimi në Facebook e ka fyer deputeten e PDK-së, Ganimete Musliun.

“Ganimute Mutliu, ta ha zemrën, se nanën garant e ki palidhje, tuk që e ka pjellë një krijesë si ti. E vazhdo ti ha mut për babën tem hala”, ka shkruar Fisnik Ismaili në Facebook.

 

 

Lexo edhe:

Dardan Sejdiu paralajmëron padi për Ganimete Musliun

Musliu: Nëna e Dardan Sejdiut, gjyqtarja e Millosheviqit, nuk do ta lëshonte të gjallë Veselin