Dashuritë që lindën në xhirime

Dashuri të pavdekshme, flirtime dhe intriga: gjatë xhirimeve shihen të gjitha llojet e dashurisë dhe gjëja e vetme e qartë se, derisa ata kalojnë orë të tëra së bashku duke xhiruar skena, mund të ndizen shkëndija të dashurisë. Kjo është ekzakt ajo që ju ka ndodhur shumë aktorëve, të cilët janë goditur në zemër pikërisht…

ShowBiz

05/02/2014 19:17

Dashuri të pavdekshme, flirtime dhe intriga: gjatë xhirimeve shihen të gjitha llojet e dashurisë dhe gjëja e vetme e qartë se, derisa ata kalojnë orë të tëra së bashku duke xhiruar skena, mund të ndizen shkëndija të dashurisë.

Kjo është ekzakt ajo që ju ka ndodhur shumë aktorëve, të cilët janë goditur në zemër pikërisht derisa ishin duke ‘recituar’. Prej tyre vërehen çifte të shumta të famshme, përfshirë këtu ato aktive dhe ato që kanë marrë fund tashmë.

Pa dyshim, çifti më i famshëm i lindur nga xhirimet ishte ai Brad Pitt e Angelina Jolie: ata janë së bashku nga viti 2005, pikërisht nga koha e “Mr. & Mrs. Smith”.

Në atë kohë, ai ishte ende i martuar me Jennifer Aniston. Në vazhdim ju ftojmë t’i shihni edhe çiftet tjera që i nisën lidhjet pasi ua morën zemrën njëri tjetrit gjatë xhirimeve.

Ben Affleck e Jennifer Garner Blake Lively e Penn Badgley Hunter Tylo e Ronn Moss Javier Bardem e Penelope Cruz Jennifer Aniston e Justin Theroux Jennifer Aniston e Vince Vaughn Jessica Alba e Cash Warren Julia Roberts e Daniel Modier Meg Ryan e Russel Crowe Mila Kunis e Ashton Kutcher Owen Wilson e Kate Hudson Robert Pattinson e Kristen Stewart Tom Cruise e Nicole Kidman Tom Hanks e Rita Wilson