Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Çun Lajçi i ashpër ndaj Valdete Dakës: Ik edhe ti mbasi iku Thaçi

15:02 | 14 Janar 2021

Aktori shqiptar ka shkruar një postim në profilin e tij zyrtar duke i shkruar disa fjalë për kryetaren e KQZ-së.

Në Facebook, Çun Lajçi iu ka drejtuar Valdete Dakës pak para zgjedhjeve me 14 shkurt, shkruan lajmi.net.

Ai ka shkruar se duhet të largohet nga posti i saj dhe mos të vazhdoj t’i zbatoi më urdhërat e ish presidentit Thaçi.

Postimi i plotë i tij:

“Ndëgjoje çka t’thotë vëllau. Ik edhe ti mbasi iku Thaçi, se s’ke si ia zbaton urdhnat ma!.S’asht komunizëm me lëshua rrajë! Bile mbas këty marifeteve me votimin e diaspores, t’bjen ma mirë me ikë natën e mos me t’pa! Vllau po ta thotë jo shkau”, ka shkruar ai./Lajmi.net/