Të Infektuar: 102.742

Të Shëruar: 89.141

Të Vdekur: 2.105

Chiesa me asistin e vitit, Ronaldo shënon me lehtësi

19:07 | 7 Prill 2021

Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e parë në ndeshjen Juventus dhe Napoli.

Në minutën e 13-të, Federico Chiesa bëri një ‘sllallom’ para mbrojtjes së Napolit dhe asistoi për Ronaldon, shkruan lajmi.net.

Portguezi me shumë lehtësi shënoi golin e 25-të sezonal dhe tani Juventusi është në epërsi.

Më poshtë mund të shikoni edhe golin:/Lajmi.net/