Chelsea shumë afër nënshkrimit me David Fofana

Chelsea është shumë afër nënshkrimit me futbollistin e Moldes, David Fofana. Sipas asaj që bën të ditur Fabrizio Romano, palët pothuajse kanë arritur marrëveshje dhe është vetëm çështje kohe, transmeton lajmi.net. Londinezët nuk e kanë ndërmend të humbasin kohë dhe menjëherë e janë duke e përdorur kartën e fundit për lojtarin. Shuma të cilën do…

Sport

15/12/2022 14:16

Chelsea është shumë afër nënshkrimit me futbollistin e Moldes, David Fofana.

Sipas asaj që bën të ditur Fabrizio Romano, palët pothuajse kanë arritur marrëveshje dhe është vetëm çështje kohe, transmeton lajmi.net.

Londinezët nuk e kanë ndërmend të humbasin kohë dhe menjëherë e janë duke e përdorur kartën e fundit për lojtarin.

Shuma të cilën do t’ia ofrojë Chelsea Moldes është 10 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse do të jetë e pranueshme kjo ofertë. /Lajmi.net/