Chelsea rikthen epërsinë, shënon Abraham

17:36 | 1 Gusht 2021

Chelsea ka rikthyer epërsinë ndaj Arsenalit.

Ishte sulmuesi Tammy Abraham që gjeti rrugën drejt golit, shkruan lajmi.net.

Tre minuta pas golit të Granit Xhakës, Abraham përfitoi nga një gabim në mbrojtje dhe shënoi në portën e Lenos.

Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 1 – 2./Lajmi.net/