Çfarë vjen pas numrit 5? Mos u mashtroni, nuk është 6! – Lajmi.net
Çfarë vjen pas numrit 5? Mos u mashtroni, nuk është 6!
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:42, 19 June 2018
Mendoni se është 6, por gaboni!

Këtë më së miri mund ta kuptojnë shoferët.

Në fakt, këto “kuize” duken fare të lehta, por në fakt mund të mashtroheni lehtë.

Çfarë vjen pas numrit 5?

Në fakt, kjo është skema e ndrruesit të shpejtësive në veturë dhe përgjigjen e keni këtu:

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO