Çfarë fati, djali mbijeton edhe pse dega e pemës i futet përmes kraharorit – Lajmi.net
Çfarë fati, djali mbijeton edhe pse dega e pemës i futet përmes kraharorit
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 15:56, 11 January 2019
Kjo është të kesh fat në fatkeqësi!

Suresh Sakaram, një djalë 8-vjeçar nga Pati, Indi, mbijetoi mrekullisht, edhe pse në krahërorin e tij ishte futur një degë e madhe e pemës, transmeton lajmi.net.

Pjesa e mprehtë e drurit nuk i kishte prekur zemrën e tij për vetëm disa milimetra.

Megjithëse ai kishte vuajtur disa lëndime në brinjë dhe mushkri.

Ai pritet të bëjë një rimëkëmbje të plotë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO