Çfarë do të bëhet kur Vedati “të rritet”?

Vedat Bajrami nuk ndalon së postuari fotografi interesante për fansat.

ShowBiz

17/10/2015 21:34

Aktori i Stupcave, Vedat Bajrami ka postuar një fotografi mjaft interesante në Instagramin e tij.

Ai këtë herë një fotoje të edituar ku shihet si një bebe i ka shtuar përshkrimin: “A thu kur të rritna, a bohet mirë në Kosovë”, transmeton lajmi.net.

Një gjë e tillë na ka brengosur me të vërtetë që në fëmijëri dhe vërtetë nuk dihet ende sigurt se çfarë do të bëhet me Kosovën as në të ardhme të afërt e aq më pak në të ardhmen e largët./Lajmi.net

https://instagram.com/p/88teaOyJK8/?taken-by=vedatiofficial