Carrasco me driblimin më të “çmendur” në futboll (VIDEO)

Yannick Ferreira Carrasco ka bërë një prej driblimeve më të bukura që kemi parë ndonjëherë në ballafaqimin mes Atletico Madridit dhe PSV Eindhoven në Ligën e Kampionëve.

Sport

24/11/2016 08:22

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.