Burri tregon se si transformoi fizikun e tij për vetëm 8 javë – Lajmi.net
Burri tregon se si transformoi fizikun e tij për vetëm 8 javë
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 22:37, 12 December 2018
Joe-i 36-vjeçar ka zbuluar se si e transformoi fizikun e tij në vetëm tetë javë.

Redaktori i revistës britanike Joe Warner sfidoi veten për të djegur yndyrë dhe për të fituar muskujt në vetëm disa muaj, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, duke ndjekur një plan javor të stërvitjeve të trupit të plotë dhe një plan të shëndetshëm dhe të ekuilibruar të vakteve, ai pa rezultate të shpejta.

Në një fragment ekskluziv nga tregimi i tij i mbuluar, Joe zbulon saktësisht se çfarë diete ndjeku për humbjen e peshës.

Mëngjesi

4 vezë të fërguara me ½ e një avokado të pjekur në një fetë me një filxhan kafe dhe domate.

Dreka

Sanduiç 100g pule të pjekur në skarë, 2 rriskë proshutë të tymosur të pjekur në skarë, 1 vezë, domate, sallatë të gjelbër dhe dy feta bukë të thekur.

Darka

Mish në një tenxhere, të bashkangjitur me kos grek dhe e shërbyer me 100g patate dhe brokoli. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO