Burri e rrah gruan, e bën për spital

14:51 | 15 Prill 2019

Foto: Ilustrim

Një grua ka raportuar në polici së është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Rasti ka ndodhur, në orët e mbrëmjes të ditës së diele, në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

“Viktima femër K-Shqiptare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e PK. /Lajmi.net/