Të Infektuar: 56.412

Të Shëruar: 49.713

Të Vdekur: 1.420

Britanikët mund të paguhen afro 2,000 £ për t’u ulur dhe shikuar 25 filma të Krishtlindjeve këtë dhjetor

16:17 | 26 Nentor 2020

Reviews.org po përpiqen t’ju tundojnë me pushime të pakufizuara të nxehta të kakaos dhe një aplikim të ndjekur shpejt në listën “e mirë”.

Një punë e ëndërruar e Krishtlindjeve është në dispozicion nga britanikët – dhe gjithçka që duhet të dini është se cilat filma janë të duhurit, shkruan “DailyStar”.

Mund të paguheni pothuajse 2,000 £ për të parë 25 filma festiv muajin e ardhshëm, transmeton lajmi.net.

Lajmi i mirë nuk ndalet këtu, as.

Ju gjithashtu mund të merrni titullin “Holiday Cheermeister” për t’u futur në CV tuaj.

Por përveç tarifës fantastike, aplikanti i zgjedhur mund të marrë një vit pajtime në Netflix, Amazon Prime, Disney +, HBO Max dhe Apple TV + të hedhura brenda.

Vlerësimet e faqes në internet janë të dëshpëruar për të gjetur personin e duhur për t’i dhënë atyre reagimet thelbësore në dhjetor.

Për t’ju sjellë humor për Krishtlindje, filloni me disa klasikë – Elf dhe Vetëm në Shtëpi.

Pastaj do të kaloni në të preferuarat si It’s a Wonderful Life dhe The Polar Express.

Nëse merrni dremitjen si Cheermeister i tyre, pas çdo filmi ata do t’ju duhet që të plotësoni një pyetësor pasi të keni parë filmin.

Në fund do të zgjidhni më të mirën nga tufa dhe do t’i renditni ato sipas radhës. /Lajmi.net/