Brenda hotelit më të lartë në botë (Video)

E keni imagjinuar vetën të pushoni dhe të kaloni kohë ndonjëherë shumë lartë mbi tokë? Atëherë këtë mundësi ua dhuron hoteli The J W Marriott Marquis që gjendet në Dubai.

Fun

06/03/2017 22:10

I vendosur në lartësi 355.35 m mbi tokë, pamja nga ky hotel është thjeshtë fantastike dhe nëse mund të themi ju pushoni dhe përjetoni adrenalinë në të njëjtën kohë, transmeton lajmi.net

Hoteli ka 1,608 dhoma me një hapësirë prej 8000 metër katror, 18 markete dhe 29 restorante brenda.

Për të parë se si duket brenda dhe cila është pamja nga ky hotel super-luksoz, shikoni videon./Lajmi.net/

YouTube player