Brazili humb një lojtar të rëndësishëm për ndeshjen me Serbinë

Douglas Costa do ta humbas ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të Brazil e zhvillon kundër Serbisë.

Sport

23/06/2018 18:08

Kombëtarja e Brazilit me barazim apo fitore siguron kalimin në fazën tjetër në Kupën e Botës, në ballafaqimin e fundit kundër Serbisë që luhet ditën e mërkurë të javës së ardhshme.

Në ndeshjen kundër Serbisë, Brazili nuk do të mund të llogarisë në Douglas Costan.

Ylli i Juventusit ka pësuar një lëndim dhe do të mungojë në këtë ndeshje./Lajmi.net/