Bournemouth-Liverpool, goli i parë (VIDEO)

Sadio Mane ka shënuar golin e shtatë sezonal, për t'ia siguruar Liverpoolit epërsinë e parë ndaj Bournemouthit.

Sport

04/12/2016 14:53

http://www.dailymotion.com/video/x54dc1g_sadio-mane-goal-hd-bournemouth-0-1-liverpool-04-12-2016_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.