‘Bomba’ Nicole, e shijon jetën e natës

Ajo ndoshta e humbi një garë të dielën mbrëma X Factor, por ky fakt nuk e ndali Nicole Scherzingerin që ta shijojë jetën e natës dhe ndejat. Këngëtarja dhe anëtarja e jurisë në këtë ‘talent show’ është parë në The Arts Club të London’s Dover Street, Mayfair. Vetëm disa orë më parë, ajo e humbi…

ShowBiz

11/11/2013 16:00

Ajo ndoshta e humbi një garë të dielën mbrëma X Factor, por ky fakt nuk e ndali Nicole Scherzingerin që ta shijojë jetën e natës dhe ndejat. Këngëtarja dhe anëtarja e jurisë në këtë ‘talent show’ është parë në The Arts Club të London’s Dover Street, Mayfair.

Vetëm disa orë më parë, ajo e humbi njërin nga yjet e saj, Abi Alton, që garoi me Hannah Barratt. E veshur me një komplet me të zeza, 35 vjeçarja, e cila bëri famë me Pussycat Dolls, dukej për mrekulli me stilin e saj të sofistikuar.

Prapaskena e Nicole.

Teksa po hipte në makinë, Nicole i shfaqi të pasmet e saj seksi dhe këto pamje sigurisht se nuk i shpëtuan syrit të aparateve të shumtë që e ndoqën këngëtaren e famshme amerikane. Me siguri, ish i dashuri i saj, Lewis Hamilton do të mbetet gojëhapur kur t’i shohë këto foto.