“Bomba” e mbrëmjes: Pogba transferohet te gjiganti evropian? – Lajmi.net
“Bomba” e mbrëmjes: Pogba transferohet te gjiganti evropian?
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:49, 12 July 2018
Torinezët mund ta kthejnë atë për 60 milionë euro.

Paul Pogba mund të rikthehet te Juventusi.

Sipas informacioneve të fundit nga mediat italiane, Juve po e konsideron seriozisht rikthimin e francezit, përcjellë “Lajmi.net”.

Torinezët mund ta kthejnë atë për 60 milionë euro.

Pogba nuk është i lumtur më te Unitedi, andaj dëshiron të ndërrojë ambient. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO