Blero dhe Afrona po martohen në Meksikë? (Foto+Video)

Këngëtari Blero para pak kohësh ka deklaruar se martesën me Afronën do ta bëjë në Meksikë.

ShowBiz

03/02/2016 15:59

Çifti para pak ditësh kanë udhëtuar drejt Meksikës ku përmes fotografive të postuara në rrjetet sociale na kanë informuar që janë atje, shkruan lajmi.net.

Ende nuk kanë publikuar ndonjë gjë rreth martesës së planifikuar, por gjithsesi mbetet të shihet nëse ata do të kthehen në Kosovë të martuar./lajmi.net.

YouTube player