Etrit Berisha ndihmon 2 Korrikun

Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha, e ka ndihmuar ish-skuadrën e tij 2 Korriku.

Sport

19/10/2015 14:34

Klubi i 2 Korrikut e ka falenderuar Etrit Berishën, për dhuratën e bërë ndaj tyre, përmes një postimi në Facebook, transmeton Telegrafi.

“FC 2 KORRIKU falënderon nga zemra ish-futbollistin e vet ETRIT BERISHA, i cili tani po pushton majat e futbollit evropian, duke qenë gardian tejet i suksesshëm në portën e SS Lazios dhe Kombëtares Shqiptare”.

“Klubi jonë ndjehet tejet mirënjohës për dhuratën (topa të futbollit) për ekipin e parë dhe shkollën e futbollit, ndaj Etritit ose TITIT tonë ashtu siç e quanim ne kur mori hapat e parë të futbollit në klubin tonë”.

“FALEMINDERIT DHE SUKSESE TITI, në FRANCË 2016 dhe në Serie A”, shkruan në postimin e 2 Korrikut