Berberi që përdor zjarrin në vend të gërshërëve për të prerë flokë – Lajmi.net
Berberi që përdor zjarrin në vend të gërshërëve për të prerë flokë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:19, 6 December 2018
Një berber po përdor zjarrin në vend të gërshërëve për t'iu ofruar klientëve të tyre një ndryshim në stilin e flokëve.

Pamjet tregojnë berberin me mjeshtëri duke “djegur” flokët e klientit të tij, transmeton lajmi.net.

Ai përdor dy krehra për t’ia shkurtuar më pas flokët klientëve të tij.

Madje, ai e demonstron këtë symbyllazi, duke treguar edhe njëherë se sa me përvojë është në këtë profesion. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO